Üdvözöljük az ezred honlapján!

Bejelentkezés

Közösség

JOGÁSZ ÁLLÁSPÁLYÁZAT

Az MH 12. Arrabona Légvédelmi Rakétaezred megbízott parancsnoka munkatársat keres jogász (jogi főelőadó) munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • A Magyar Honvédség 12. Arrabona Légvédelmi Rakétaezred (továbbiakban: MH 12. ALRE) törvényes működésének biztosítása, a Honvédelmi Minisztérium és háttérintézményei, valamint a Magyar Honvédség katonai szervezetei jogi és igazgatási szolgálatának tevékenységéről szóló 28/2002. HM utasításban meghatározott feladatok ellátása (a fegyelmi és káreljárások lefolytatása, parancsok, intézkedések jogi szempontból történő véleményezése, polgári jogi szerződések előkészítése, jogi ellenjegyzése).

Elvárások:

  • A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény (Kjt.) 20. § (2) bekezdésében foglalt feltételeknek való megfelelés;
  • jogász egyetemi végzettség;
  • bármely nyelvből középfokú komplex államilag elismert nyelvvizsga;
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete;
  • fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz;
  • végzettséget, illetve a nyelvtudást tanúsító okiratok másolatai;
  • a pályázat benyújtásától számított 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány másolata;
  • hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázó anyagát a vonatkozó jogszabályok és az alakulat belső jogi normái szerint az arra jogosult személyek, bizottságok megismerhetik;
  • nyilatkozata arról, hogy a vagyonnyilatkozat-tételi eljárás lefolytatását vállalja;
  • nyilatkozat nemzetbiztonsági ellenőrzés végrehajtásának tudomásulvételéről.

Előny:

  • pályakezdő

A jogviszony jellege, tartalma:

  • Helyettesítés céljából létrejövő, határozott idejű (várhatóan 2017. szeptember 01-től 2018. december 31-ig) közalkalmazotti jogviszony.

Munkavégzés helye:

  • MH 12. ALRE jogi és igazgatási főnökség, székhelye: 9027 Győr, Laktanya utca 1.

Jelentkezési határidő:

  • 2017. augusztus 25.
  • A benyújtott önéletrajzok előzetesen elbírálásra kerülnek, a kiválasztott személyekkel interjúra kerül sor, amelynek helye a Magyar Honvédség 12. Arrabona Légvédelmi Rakétaezred jogi és igazgatási főnöksége (9027 Győr, Laktanya utca 1.).
  • Az interjúk 2017. augusztus 28. és 2017. augusztus 30. között kerülnek megtartásra, a nyertes pályázót telefonon értesítjük.
  • A pályázaton résztvevő összes pályázót értesítjük annak eredményéről.

  • A pályázatok benyújthatók:

     postai úton a 9027 Győr, Laktanya utca 1. vagy 9002 Győr, Postafiók: 306 címre,